KURUMSAL


Herkes gibi sizde ulaşım nedeniyle yada işlerinizin yoğunluğundan dolayı, yakınlarınızın ve sevdiklerinizin kabirlerine çok istekli olmanıza rağmen, yeteri kadar ilgiyi ve itinayı gösterememiş veya varsa verilen hizmetten memnun olmayabilirsiniz.

Bu amaçla, memnuniyetinizi ve hizmet ihtiyacınızı karşılamak üzere, kurmuş olduğumuz özel şirketimiz Cebeci Asri mezarlığı, Karşıyaka Mezarlığı, Ortaköy Mezarlığı, Sincan Cimşit Mezarlığı ve Gölbaşı Mezarlığında hizmet vermekteyiz.

Şirketimizin aile kabristanlığınıza vereceği hizmetler mezar özel bakım konusunda tecrübeli ziraat mühendisi tarafından profesyonelce yaklaşımla ve itina ile yürütülecektir. Belli bir ücret karşılığında verilecek özel hizmetler, karşılıklı sözleşme ile belirlenip yıllık olarak yürütülür.

Profesyonelce hizmet için mezarlarınızın yıl boyunca bakımlı ve temiz olmasını isterseniz, kabirlerinize gereken özeni ve özveriyi layıkıyla gösteren şirketimiz siz mezar sahiplerinin hizmetindedir.

Deneyimli kadromuz ile istediğiniz türde mezarlarınızı kaliteli ve uygun fiyata yapıyor ve yaptığımız mezarlara 50 yıl garanti vermekteyiz.


Call Now Button